Aktuality a Akce

 • tubag pomáha!

  Rekonštrukcia Tureckého mostu v Hnúšti

 • Semináre sanácie a reštaurovanie 2018

  Divízia tubag spoločnosti quick-mix organizuje v tomto roku už piaty ročník odborných seminárov, ktoré sú zamerané na obnovu a rekonštrukciu historických objektov.

 • Semináre sanácie a reštaurovanie 2017

  Divízia tubag spoločnosti quick-mix organizuje v tomto roku už štvrtý ročník odborných seminárov, ktoré sú zamerané na obnovu a rekonštrukciu historických objektov.

 • tubag a najstaršia sakrálna pamiatka na Slovensku

  Teší nás, že produkt TKP značky tubag bol zvolený pre náročnú opravu jednej z najstarších sakrálnych pamiatok na Slovensku, rotundy sv. Juraja pri Nitrianskej Blatnici.

  Viac informácií o rotunde od Českej televízie nájdete na: http://goo.gl/86c2f3

 • Semináre sanácie a reštaurovanie 2016

  Divízia tubag spoločnosti quick-mix, k.s. usporiada v termínoch 8.3.- 10.3.2016 tretí ročník odborných seminárov, ktoré sú zamerané na obnovu a rekonštrukcie historických objektov. V rámci Slovenskej republiky sa uskutočnia semináre v 3 mestách – Bratislava, Banská Bystrica a Košice. Tohtoročnou témou seminárov nadväzujeme na ročníky minulé a zameriavame ich na najčastejšie sa vyskytujúce problémy – problematické časti fasád historických budov

 • Semináre sanácie a reštaurovanie 2015

  Divízia tubag spoločnosti quick-mix si Vás dovoľuje pozvať na druhý ročník série seminárov Sanácie a reštaurovanie 2015, ktoré sú primárne zamerané na obnovu a rekonštrukcie historických objektov. Semináre sa budú konať v 6 mestách Českej republiky a na Slovensku a dotknú sa tradične diskutovaných tém a tiež predstavia novinky z oblasti technológii pre obnovu pamiatkových objektov.

 • Prvý ročník seminárov Sanácie a reštaurovanie 2014

  Vo februári a marci tohto roku usporiadala divízia tubag 1. ročník odborných seminárov, zameraných na rekonštrukcie a obnovu historických objektov v Českej republike a na Slovensku. Cieľom seminárov bolo predovšetkým sprostredkovať aktuálne informácie z prostredia rekonštrukcií pamiatok a poskytnúť priestor pre diskusiu. Toto všetko za prítomnosti a pomoci erudovaných odborníkov, ktorí sú s ochranou pamiatok dlhodobo spätí. Semináre sa konali v Košiciach, Bratislave, v Brne a Olomouci. Sme radi, že o návštevu seminárov bol veľký záujem.

 • Obnova hradu Krásna Hôrka

  Spoločnosť quick-mix SK s.r.o. sa aktívne podieľa na rekonštrukcii hradu Krásna Hôrka, ktorý je významnou národnou kultúrnou pamiatkou Slovenska. Pôvodný hrad vznikol už v 13. storočí, tvorila ho hranolová veža a obytný palác so spoločným opevnením. Hrozba tureckého vpádu a boje o kráľovský trón prinútili Františka Bebeka v roku 1546 vybudovať nové opevnenie podľa projektov talianskeho architekta A. de Vedano. V roku 2012 však hrad postihol obrovský požiar, ktorý ho značne poškodil.

 • Trasové malty získaly ocenenie

  Spoločnosť quick-mix SK, s. r. o., získala na tohtoročnom veľtrhu Pamiatky 2013 v Bratislave, ktorý bol súčasťou najväčšieho stavebného veľtrhu na Slovensku – CONECO, hlavnú cenu v kategórii „Novinka veľtrhu" za exponát „Trasové malty". Cena sa tradične udeľuje tým najzaujímavejším exponátom, ktoré sa verejnosti predstavujú na veľtrhu vôbec prvýkrát.

 • Spoločnosť quick-mix SK s.r.o. sa stala generálnym partnerom veľtrhu Pamiatky

  Spoločnosť quick-mix SK s.r.o. sa stala generálnym partnerom blížiaceho sa veľtrhu Pamiatky 2013, ktorý bude súčasťou organizácie najväčšieho stavebného veľtrhu na Slovensku (CONECO) a uskutoční sa v dňoch 9. 4. - 13. 4. 2013 na bratislavskom výstavisku Incheba. V spolupráci s usporiadateľom veľtrhu pripravujeme mnoho zaujímavých prezentácií a spoločných seminárov. Témou týchto odborných seminárov bude predovšetkým využitie trasových mált produktového radu tubag pri rekonštrukciach pamiatkových objektov.

Kontakt

Sídlo a výroba

quick-mix SK s.r.o.
Mostová 3476
932 01 Veľký Meder

Tel.: (+421) 315 552 405
Fax: (+421) 315 552 472
Mobil: (+421) 905 783 643

O projekte

Server predstavuje vysokokvalitný a na českom trhu ojedinelý rad produktov tubag, ktoré vyrába spoločnosť quick-mix k. s. - maltové zmesi, výrobky primárne určené na sanácie a reštaurovanie historických pamiatok. Svojou jedinečnou receptúrou sú veľmi ohľaduplné a tým vhodné pri použití na väčšine pamiatkových objektov. O všetkých technologických výhodách a vlastnostiach sa dozviete viac v sekcii tubag Trass.

Sekundárnym cieľom projektu www.zachranapamatek.cz je prispieť ku zviditelneniu a vyššej informovanosti širokej verejnosti aj odborníkov z radov projektantov, architektov, pamiatkárov alebo technológov v oblasti sanácií a reštaurovania historických objektov.