O nás

Profil quick-mix

Spoločnosť quick-mix so sídlom v nemeckom meste Osnabrück je jednou z mnohých zložiek medzinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG, ktorého nosnou chrbticou je holdingová spoločnosť, pôsobiaca v rôzných odvetviach stavebníctva.

Firma quick-mix vyvíja a dodáva veľmi kvalitné suché maltové zmesi a stavebnú chémiu pre všetky stavebné odbory, kde sa pevne etablovala ako firma, ktorá udáva smer v stavebnom priemysle. To všetko predovšetkým vďaka vysokej technologickej úrovni výskumu a vývoja v oblasti suchých maltových zmesí.

Koncern Sievert

qm Suché maltové zmesi a stavebná chémia - quick-mix
hahne Špeciálna stavebná chémia – hahne
handel Logistika - sievert handel transporte

 

Kvalita spoločnosti quick-mix

Požiadavky na kvalitu výrobkov sú od samotného vývoja, cez výrobné fázy až po hotový produkt pevne stanovené a pravidelne overované podľa certifikácie ISO 9001.

História a súčasnosť spoločnosti quick-mix

Firma quick-mix je jednou zo zložiek medzinárodného koncernu Sievert AG, so sídlom v nemeckom Osnabrücku. Vďaka bezmála storočnému pôsobeniu v rôznych odvetviach európskeho priemyslu a stavebníctva, spolu s obratom viac ako 400 miliónov Eur, sa koncern Sievert AG zaradil medzi rešpektované a uznávané výrobné spoločnosti.

Prevádzkuje viac ako 60 výrobných závodov v Nemecku, Číne, Luxembursku, Holandsku, Poľsku, Rusku, Českej republike a Slovensku, v ktorých pracuje viac ako 1300 zamestnancov.

Firma quick-mix vyvíja a dodáva vysoko kvalitné suché maltové zmesi a stavebnú chémiu pre všetky stavebné odbory, kde sa pevne etablovala ako jedna z firiem, ktoré udávajú smer v stavebnom priemysle.

Široký sortiment spoločnosti quick- mix pokrýva takmer všetky potreby moderného staviteľstva a zahŕňa predovšetkým produkty z oblasti mált a stavebných lepidiel, produktov pre lícové murivo, špeciálnu stavebnú chémiu, produkty pre záhradu a zateplenie.

Za viac ako 30 rokov pôsobenia vo sfére stavebníctva si firma quick-mix získala veľmi dobré meno a uznanie v mnohých krajinách. Produkcia quick-mix zahŕňa výrobu v 29 moderných výrobných závodoch v Nemecku, Česku, na Slovensku, v Rusku, Poľsku, Luxembursku a Číne.

Výrobky quick-mix sú dodávané do 18 európskych a ázijských krajín.

Od roku 1998 pôsobí firma quick-mix aj na českom trhu, kde zaujala pozíciu dodávateľa stavebnej chémie s pečaťou európskej tradície kvality.

V roku 2010 začala firma quick-mix výrobu v novom výrobnom závode na Slovensku, s pokrytím potrieb slovenských a maďarských zákazníkov.

Od roku 2012 rozšírila firma quick-mix na českom a slovenskom trhu svoje portfólio výrobkov o divíziu tubag, ktorá ponúka špeciálne stavebné malty s obsahom trasu pre sanáciu historických objektov (www.tubag.sk).

Od roku 2015 sa stala značka quick-mix lídrom a pomyselnou “jednotkou” na nemeckom trhu suchých maltových zmesí. Vďaka spojeniu so spoločnosťou Schwenk Putztechnik GmbH & Co. KG bol pokrytý celkový dopyt na nemeckom a švajčiarskom trhu. Tradičné a silné značky Schwenk Puztechnik a quick-mix spája rovnaký odbor činnosti. Sú špecialistami na výrobu suchých maltových zmesí a stavebnej chémie.

Požiadavky na kvalitu všetkých výrobkov firmy quick-mix sú od začiatku vývoja, cez fázu výroby až po hotový produkt pevne stanovené a pravidelne overované podľa certifikácie ISO 9001.